Замовлення друку

Вкажіть E-mail або телефон:

Зворотній зв'язок

У вас є запитання чи пропозиції? Напишіть нам!

Про видавництво «Вежа-Друк»

«Вежа-Друк» – видавництво з повним циклом видавничого процесу (від додрукарської підготовки – літературне, технічне, художнє редагування, верстання, коректура – до поліграфічного виготовлення та пакування готової продукції) – пропонує Вам широкий спектр книжкової й поліграфічної продукції. Наша друкарня оснащена сучасним обладнанням, що дає змогу виконувати замовлення будь-якого рівня складності швидко і якісно!

Плануєте видати монографію чи навчальний посібник? Тоді Вам варто звернутися до нас. Ми розуміємо, що створити та видати підручник уперше досить складно. Та й не вперше теж. Виникають одразу десятки запитань. Але наше видавництво відповість на кожне з них, допоможе, підкаже та спрямує Вас у потрібне русло. Спеціалісти «Вежі-Друк»  допоможуть Вам із редагуванням, коректурою, версткою й дизайном майбутньої книги. Кваліфіковані працівники, професійний підхід забезпечують створення цікавого видання, яке стане справжнім путівником для кожного, хто бажає вчитися та навчати. 

Книжкова палата України надала видавництву «Вежа-Друк» ідентифікатор і міжнародні стандартні номери книг та нотних видань (ISBN, ISMN).

Наше видавництво спеціалізується передусім на науковій, навчальній, методичній літературі з різних галузей знань (монографії, збірники наукових праць, тези й матеріали конференцій, підручники, посібники, збірники тестів, практикуми, методичні рекомендації, навчальні робочі програми, лекції та ін.), а також публікує довідкові (насамперед словники), художні, краєзнавчі видання й дитячу, духовну літературу.

«Вежа-Друк» випускає літературу українською та (за фахової необхідності) іноземними мовами. Наші автори – викладачі ВНЗ, студенти, аспіранти, науковці й практики з багатьох галузей знань, краєзнавці, письменники.

«Вежа-Друк» – активний учасник книжкових виставок і конкурсів («Світ волинської книги», Міжнародна виставка-ярмарок «Форум видавців» у Львові). Низку наших видань відзначено на загальнодержавному рівні, вони входять у десятку кращих книг України (книги З. Мацюк, Є. Гороть, З. Пахолок й ін.).

Видавництво «Вежа-Друк» також виготовляє бланкову продукцію, буклети, афіші, візитки тощо.

Тож, якщо Ви маєте власний бізнес і плануєте розширити клієнтську базу, бажаєте урізноманітнити офісну продукцію, то ми втілимо в життя кожну Вашу ідею, допоможемо в будь-якому починанні, адже поліграфічна продукція незамінна у всіх сферах бізнесу!

Поліграфічні послуги «Вежі-Друк» охоплюють виготовлення різних типів продукції:

* розробка та друк візиток;

* створення всіх видів листівок і флаєрів;

* виготовлення буклетів та брошур;

* друк календарів, каталогів, кубариків, дипломів, плакатів й іншої бланкової продукції.

У нас широкий вибір послуг із виготовлення персоналізованої продукції. Іменні запрошення, фірмові конверти, буклети, блокноти та папки з логотипом компанії, оригінальний друк на дисках, магнітах і пакетах – усе це створює атмосферу унікальності.

Наше видавництво працює з найрізноманітнішими тиражами (від одного до десятків тисяч примірників), видами паперу (крейдований, матовий, глянцевий, дизайнерський), способами друку (цифровий, різографічний чи офсетний). Гнучка та лояльна цінова політика вигідно виділяє нас не лише в Луцьку, а й далеко за межами нашого міста й області.

Із приводу замовлень послуг «Вежі-Друк» звертайтеся за номерами телефонів, що вказані на нашому сайті, пишіть нам на електронну адресу та приходьте до офісу. Нам важлива кожна думка, адже ми працюємо для Вас!

Сподіваємося на взаємовигідну й приємну співпрацю.

Будемо дуже раді бачити Вас серед наших клієнтів, друзів та партнерів.


Із повагою й побажанням успіхів

директор видавництва Іванна Захарчук